LT
RU

Vizualus menas - Gerhardo Richterio tapyba

Vizualus menas - Gerhardo Richterio tapyba Renginio informacija:

Skirta klasėms: 1-4 / 5-8 / 9-12
Kaina mokiniui: 4 €
Kaina lydintiems asmenims: nemokamai
Renginio trukmė: 45 min.
Galimas mokinių skaičius: 10 - 30

Vieta:
Menų studija "Spalvų juokas"
Antakalnio g. 31, Vilnius
Kęstučio g. 1, Lentvaris, Trakų raj.

Išvažiuojamoji:
Atvykimas Vilniaus mieste: nemokamai
Į kitus LT miestus: 100 km / 15 €

Registracija:
Tel. 8 612 37264
info@spalvujuokas.lt
_____________________________________________

Pirmoje edukacijos “Vizualus menas - Gerhardo Richterio tapyba“ dalyje, pasitelkiant medijų priemones, supažindinsime moksleivius su vizualiniu menu. Papasakosime apie garsiausią šios krypties vokiečių kilmės dailininką - Gerhardą Richterį. Jis yra laikomas svarbiausiu, sėkmingiausiu ir įdomiausiu mūsų laikų šiuolaikiniu tarptautiniu abstrakcijos dailininku. Gerhardo Richterio tapyba yra atliekama su neįprastais įrankiais ir sluoksniuota technika. Jo sukurtose abstrakcijose galima rasti kraštovaizdį, horizontą ar gamtą, įvairias figūras ir gali būti suprantami kaip nuolatinis abstrakcijos tęstinumas, transformacijos rezultatas, tai lyg visiškai atvira improvizacija, lyg meno terapija.
Antroje, kūrybinėje - praktinėje dalyje, naudodami šią techniką, moksleiviai kurs paveikslus, tapys neįprastais įrankiais ir metodais. Per spalvų maišymą atras naujus spalvų derinius, kuriuos galima formuoti ir performuoti, nepaliekant klaidų ar netikslumų. Kiekvienas nutapytas darbas bus aptariamas, bus ieškoma atpažįstamų vaizdinių, klausiama mokinių, kokie spalvų deriniai, kokias kelia emocijas. Sukurtas darbas taps užbaigta kompozicija su pavadinimu.

Gerhardas Richteris 2009 m. buvo paskelbtas brangiausiu iš gyvenančiųjų pasaulio dailininkų. 2008 m. jo kūriniai eksponuoti Vilniaus šiuolaikinio meno centre. 2015 m. G. Richterio abstrakcionistinis paveikslas „Abstraktes Bild“ viešo aukciono metu buvo parduotas už 46,3 mln. JAV dolerių. Paveikslas „Katedros aikštė, Milanas“ 2013 m. buvo parduotas už 37 mln. JAV dolerių.

Kontaktai


+37061237264
Mobilus telefonas
info@spalvujuokas.lt
Elektroninis paštas
Antakalnio g. 31, Vilnius
Kęstučio g. 1, Lentvaris
Filialų adresai
Kontaktų forma

Jūsų kontaktai (el. paštas / tel. nr)

Žinutė

Apsauga: kiek bus 21 padalinus iš 7?