LT
RU

Papuoškite savo kūną trumpalaike tatuiruote, atlikta CHNA dažymo technika - Mehendi

Papuoškite savo kūną trumpalaike tatuiruote, atlikta CHNA dažymo technika - Mehendi Ką turėtume žinoti apie chna?
Yra toks augalas heninė lavsonija, augantis karšto klimato šalyse, kurio lapeliai turi dažomųjų savybių. Sudžiovinus ir sutrynus šiuos lapelius, išgaunama pasta – natūralūs rudi dažai. Vakaruose vadinami henna, chna. Beje, heninės lavsonijos žiedai, kurie neturi dažomųjų savybių, yra plačiai naudojami parfumerijos pramonėje.

Turbūt apie chna galėjome išgirsti ir iš savo mamų, močiučių, kai be chna ir basmos nebuvo jokių plaukų dažų. O Indijos moterys, kurių plaukai yra juodi, chna miltelius naudoja kaip plaukų priežiūros priemonę jiems stiprinti, kad žvilgėtų.

Senovės medicinoje chna dėl savo antibakterinių savybių ir gebėjimo atkurti odos pigmentaciją laikyta vaistu beveik nuo visų odos ligų: niežų, egzemos, baltligės, žvynelinės ir kt. Kiekvienas vaikas žinodavo, kad susižeidus reikia bėgti pas chna piešėją, jog ant žaizdos uždėtų chna pastos – žaizda gražiai užgydavo ir nelikdavo randų.
Plačiausiai chna naudojama kūno piešimui – švenčių, ritualų metu, dėl grožio. Ši tradicija pirmiausia paplito Indijoje, arabų šalyse.

Kas yra Mehendi?
Mehendi yra seniausia kūno meno tapyba, naudojant chną. Senovės Egipto bajorų šeimos grožybės dažydavo savo kūnus panašiais raštais. Kol kas Indijoje nėra jokio iškilmingo įvykio be Mehendi, kuris priskiriamas ginti nuo blogo proto gebėjimų. Tapybos savininkams jie pranašauja grožį ir gerovę.

• Mehendi raštai ant nugaros. Ši dalis nėra per daug pastebima smalsių akių, todėl chna tatuiruotes čia galima paslėpti verslo derybose ir rimtiems susitikimams. Nereikia reklamuoti viso pasaulio grožio. Populiarūs piešiniai šiai vietai yra: užrašas, gyvūnai ir gėlių ornamentai.
• Chna tatuiruotė ant riešo. Tai elegantiška galūnės dalis, kurią geriau papuošti diskrečiais mažais vaizdais hieroglifų, žvaigždžių, širdžių, trumpų citatų pavidalu. Labai populiari yra sukurtoji apyrankė.
• Mehendi ant peties. Šioje zonoje piešiasi drąsios merginos. Pasirenka švelnius, seksualius, ryškius, koketinius chnos piešinius, kurie iš pirmo žvilgsnio gali pritraukti dėmesį. Tinka širdies, paukščių, kačių, žvaigždžių, gėlių kompozicijos.
• Tapyba ant rankų dilbio. Ideali tatuiruočių vieta. Ji gali būti matoma arba paslėpta po drabužiais su ilgomis rankovėmis. Ornamentą šioje kūno dalyje galima sujungti į vieną kompoziciją su piešiniu ant peties ir sukurti rankovę. Chna piešiniai ant rankos gali būti gaminami skirtingais įdomiais variantais ir spalvomis.


CHNA tatuiruotės, dar kitaip vadinamos biotatuiruotėmis, piešiamos natūralios kilmės dažais - rudos ir juodos spalvos chna, todėl nedirgina odos ir neturi žalingo poveikio.

Tatuiruotės išsilaiko ant kūno skirtingą laiką. Ruda henna išsilaiko ant kūno iki dviejų savaičių, juoda iki savaitės.
Dar priklauso nuo tatuiruotės vietos, kaip dažnai prausiate ir šveičiate tatuiruotę. Tatuiruotės gerai laikosi ant rankų, kojų. Šiek tiek trumpiau - pilvo, nugaros viršutinės dalies, krūtinės. Ant delnų - mažiau negu savaitę.

Tatuiruotės kaina priklauso nuo dydžio ir dažų sunaudojamo kiekio.
Apytikslės kainos:
ant rankos 5-7 €
ant peties 7-9 €
Dėl kitų kūno vietų derinama asmeniškai.

Piešiame ir renginiuose.

Kontakatai informacijai ir užsakymams:
8-612 37264
info@spalvujuokas.lt

Kontaktai


+37061237264
Mobilus telefonas
info@spalvujuokas.lt
Elektroninis paštas
Antakalnio g. 31, Vilnius
Kęstučio g. 1, Lentvaris
Filialų adresai
Kontaktų forma

Jūsų kontaktai (el. paštas / tel. nr)

Žinutė

Apsauga: parašykite žodį „labas“ atvirkščiai