LT
RU

Studijos "Spalvų juokas" mokytojų kūrybos darbai puošia Antakalnio gimnazijos erdves

Studijos "Spalvų juokas" mokytojų kūrybos darbai puošia Antakalnio gimnazijos erdves Spalio 4 d., tarptautinės Mokytojo dienos išvakarėse, mokykloje paskelbta Susitikimų diena. Ta proga mokiniams ir mokyklos bendruomenei pristatyta kaimynystėje įsikūrusios dailės studijos „Spalvų juokas“ mokytojų Astos Kiršienės, Almos Bureikienės, Eugenijos Anželo, Viktorijos Kokštienės, tapybos darbų paroda „Žvilgsnis“. Jau ne vienerius metus bendradarbiaujame su studijos vadove Alma Bureikiene. Džiaugiamės jos rengiamomis edukacijomis, puošiamės keramikos darbeliais ir advento vainikais.

Dailės dalyką pasirinkę III kl. mokiniai smalsiai apžiūrinėjo iškabintus paveikslus, juos fotografavo. Mokytoja Alma linksmai bendravo su mokiniais, pabrėždama, kad nebūtinai menininkas turi būti vargšas, kad menas yra visur aplink mus, kad labai svarbu ugdyti savyje kūrybiškumą, būti unikaliems, išdrįsti bandyti, atrasti savo meninės raiškos stilių. Parodos organizatorei buvo įteikta direktorės padėka už mokinių meninių kompetencijų ugdymą ir surengtą parodą.

Likusią pamokos dalį p. Alma bendravo su mokiniais mokytojos A. Šulskutės dailės pamokoje: plačiau papasakojo apie studijos veiklos formas, mokė japonų origamio technika išlankstyti gervę.
Irena Kryžanauskienė
Bibliotekos vedėja

Nuotraukos:
Edmundo Luko.

Kontaktai


+37061237264
Mobilus telefonas
info@spalvujuokas.lt
Elektroninis paštas
Antakalnio g. 31, Vilnius
Kęstučio g. 1, Lentvaris
Filialų adresai
Kontaktų forma

Jūsų kontaktai (el. paštas / tel. nr)

Žinutė

Apsauga: kiek bus 21 padalinus iš 7?