LT
RU

Lietuvos teismų darbuotojų sąskrydis

Lietuvos teismų darbuotojų sąskrydis Lietuvos teismų sistemoje iš tiesų būta visko – ir stiprių teismų sistemos sukrėtimų, ir kritikos, tačiau visada buvome tie, kurie tiki, kad būtina nuosekliai ir sąžiningai vykdyti savo pareigas, esant sudėtingoms situacijoms – susitelkti ir ryžtingai žengti reikalingus žingsnius, didinančius teismų atvirumą ir eliminuojančius bet kokias abejones teismų veiklos skaidrumu.

Noriu akcentuoti, kad susidariusi situacija negali pakeisti mūsų tikėjimo pašaukimu, profesija, teisingumu, todėl teismų sistemos darbuotojai turi būti atsparūs išorės spaudimui priimant sprendimus. Turime būti vieningi ir rasti būdų efektyviai identifikuoti galimas rizikas, savo pastangomis keliant tikėjimą teisingumu.

Skatindamas ir toliau tikėti savo darbo prasmingumu ir išlikti vieningiems, Teisėjų tarybos vardu kviečiu Jus visus š. m. birželio 8 d. į jau tradicija tampantį Lietuvos teismų sąskrydį!

Laikydamiesi tradicijos ir tikėdami, kad ji gyvuos ne vienerius metus, šią vasarą Jus kviesime į jau pažįstamą, Kauno rajone įsikūrusį Babtyno-Žemaitkiemio dvarą, kur susiburs teismų bendruomenė iš visos Lietuvos.
Didžiuokimės dirbdami drauge ir kartu kurkime tradicijas!
Teismų sistemos stiprybė – jos žmonės!

Teisėjų tarybos pirmininkas Algimantas ValantinasRenginio data: 2019 m. birželio 8 d.
Vieta: Babtyno-Žemaitkiemio dvaras, Kauno rajonas


_________________________________________________________________________________________________________
Keletas akimirkų iš menų studijos "Spalvų juokas" kūrybinių meno dirbtuvių, Lietuvos teismų darbuotojų sąskrydžio metu. Buvo sukurta apie 200 sapnų gaudyklių.

Kontaktai


+37061237264
Mobilus telefonas
info@spalvujuokas.lt
Elektroninis paštas
Antakalnio g. 31, Vilnius
Kęstučio g. 1, Lentvaris
Filialų adresai
Kontaktų forma

Jūsų kontaktai (el. paštas / tel. nr)

Žinutė

Apsauga: koks miestas yra Lietuvos sostinė?