LT
RU

Kūrybinė vasaros stovykla "SENOJO DVARO ISTORIJOS" 2019 m.

Kūrybinė vasaros stovykla "SENOJO DVARO ISTORIJOS" 2019 m. Vasaros kūrybinė dienos stovykla
„SENOJO DVARO ISTORIJOS“

Menų studijoje „Spalvų juokas“
(Antakalnio g. 31, Vilnius)

Kiekviena diena – nauji įspūdžiai, senovės istorijos, kelionės, eksperimentai, diskusijos. Vaikai bus supažindinti su fotografija, keramika, EBRU menu, tapyba ant šilko, batika, monotipijos technika ir kt. Bus smagu Trakų Vokės ar Verkių dvaro sodybos aplinkoje, įsitaisius ant laiptų, suoliuko ar tiesiog pievelėje tyrinėti ir piešti šimtamečių medžių paunksmėje.
___________________________________________________________________________

Programa 6-11 m.
Skirta vaikams, kurios metu jiems bus pasiūlyta kokybiška, nuoširdi ir draugiška aplinka, kūrybinis lavinimas, poilsis, bendravimas. Tai galimybė Jūsų vaikui ne tik piešti, tapyti ir kurti, bet ir žaisti, bendrauti kartu su mūsų menų studijos pedagogais. Tai galimybė plėsti akiratį dailės temomis, susirasti kūrybiškų ir piešiančių draugų, pajausti kūrybos žavesį.


Pleneras 11-17 m. paaugliams ir jaunimui.
Pleneras, kitaip tariant gamtos ar tiesiog atviros erdvės aplinkoje vykstanti kūrybinė veikla, kurios metu lengva surasti naujus įdomius motyvus, nematytas objektų formas, kurios stimuliuojančiai veikia kūrėjo vaizduotę. Stovyklos metu įgytos žinios ir praktiniai užsiėmimai suteiks galimybę sukurti paveikslą, patiems pasidaryti madingų aksesuarų ar įdomių smulkmenų interjerui, pažinti batiką ar šilko tapybą.
_________________________________________________________________________

I pamaina: "JUODA IR BALTA" (grafika ir fotografija)
Žaisime kontrastais, gamtos nuotaiką perteiksime grafikos technikomis. Fotografijos pagalba sukursime įdomių kompozicijų.

II pamaina: "POTEPIAI" (tapyba)
Programoje – atviros erdvės perteikimas, kompozicjos ir tapybos pagrindai, tapybos technikų ir priemonių taikymas. Panaudojant spalvas - perteiksime gamtos nuotaiką, linijomis -perspektyvą.

III pamaina: (taikomoji dailė - tekstilė, amatai ir aksesuarai)
Susipažinsime ir išbandysime batikos techniką ir šilko tapybą, Tai neribota laisvė žaisti spalvomis ir formomis, o rezultatas visuomet būna nenuspėjamas bei netikėtas.
Programoje – kompozicjos pagrindai papuošalų gamyboje, skirtingų medžiagų derinimas tarpusavyje.
_________________________________________________________________________


Keletas akimirkų iš I pamainos (grafika ir fotografija), II pamainos (tapyba) ir III pamaina (taikomoji dailė - tekstilė, amatai ir aksesuarai)

Kontaktai


+37061237264
Mobilus telefonas
info@spalvujuokas.lt
Elektroninis paštas
Antakalnio g. 31, Vilnius
Kęstučio g. 1, Lentvaris
Filialų adresai
Kontaktų forma

Jūsų kontaktai (el. paštas / tel. nr)

Žinutė

Apsauga: parašykite žodį „labas“ atvirkščiai