LT
RU

Kūrybinė vasaros stovykla „MENO GALERIJA"
2021 m.

Kūrybinė vasaros stovykla „MENO GALERIJA" 
2021 m. Ką veikėme:

I pamaina - „Impresionizmas“
II pamaina - „Modernizmas“
III pamaina - „Simbolizmas“

1. Keramikos diena
Iš molio gimsta dailus puodelis, lėkštė, papuošalas, o kartais – angelas ar mylimas gyvūnas, gimsta ir tai, ką sunkiai gali įsivaizduoti sukursiantis keramiko dirbtuvėje. Lipdysime iš molio, o dirbinius dekoruosime nenuspėjamai įdomiu būdu - stiklo mozaika. Išdegsime.

2. Piešimo diena
Piešimas, tai – menas atvaizduoti egzistuojančius arba įsivaizduojamus objektus, naudojantis įvairiomis priemonėmis ir technologijomis. Kontūrinė linija, juodų ir baltų dėmių deriniai, štrichas, šešėliavimas tai –piešinio esmė. Sukursime eskizų, piešinių įvairiomis priemonėmis ir technikomis. Piešimui naudosime grafitinius pieštukus, plunksnas, tušą, teptukus, spalvotus pieštukus, pastelę ir anglį. Išbandysime šių priemonių galimybes, jų tarpusavyje derinimą kuriant savas kompozicijas.

3. Tapybos diena
Tapyti žmonės pradėjo žymiai anksčiau nei naudoti raštą. Tapybos pagrindinis įrankis – dažai ir teptukai. Stovyklos metu turėsime galimybę išbandyti įvairias tapybos technikas. Maišydami ir atrasdami naujus spalvų derinius ir atspalvius, kursime tapybines kompozicijas, susipažinsime su skirtingų dažų, teptukų ir popieriaus charakteristikomis bei galimybėmis. Tapybai naudosime guašą, pastelę, akvarelę.

4. Grafikos diena
Grafika gali pasigirti didžiausia technikų įvairove. Meninio vaizdo pagrindą sudaro piešinys ir svarbiausios meninio vaizdo kūrimo priemonės tai kontūrinė linija, juodų ir baltų dėmių deriniai, štrichas. Pagrindinė spalva – juoda, kitos spalvos mažiau vartojamos. Moksleiviai išbandys grafinio atvaizdo bei atspaudo išgavimo būdus: monotipiją, lino raižinį, grotažą arba frotažą. Panaudojant net kelias grafikos technikas sukurs nuostabų paveikslą.

5. Dizaino diena
Vaikų darbų paroda
Užbaigiame darbelius, ruošiame parodą tėveliams ir 16 val. laukiame tėvelių parodoje.
Stovykloje sukurti darbeliai, atiduodami.
_______________________________________________________________


REGISTRACIJA:
https://spalvujuokas.lt/registracija

Keletas stovyklos akimirkų...

Kontaktai


+37061237264
Mobilus telefonas
info@spalvujuokas.lt
Elektroninis paštas
Antakalnio g. 31, Vilnius
Kęstučio g. 1, Lentvaris
Filialų adresai
Kontaktų forma

Jūsų kontaktai (el. paštas / tel. nr)

Žinutė

Apsauga: parašykite žodį „labas“ atvirkščiai