LT
RU

Edukacija EBRU „Tarp tradicijų, kūrybos ir modernumo"

Edukacija EBRU „Tarp tradicijų, kūrybos ir modernumo" Skirta klasėms: 1-4

Edukacija vykdoma pas paslaugos teikėją:
*Antakalnio g. 31, Vilnius
*Kęstučio g. 1, Lentvaris
Kaina mokiniui: 4 €

Išvažiuojamoji:
Kaina mokiniui: 6 €

Kaina lydintiems asmenims: nemokamai
Renginio trukmė: 45 min.
Galimas mokinių skaičius: 10 - 30


_________________________________________________
Ebru edukacijos „Tarp kultūrų tradicijų, kūrybos ir modernumo“ tikslas – suteikti galimybę vaikams šiuolaikiškai pažvelgti į meninę kūrybą, praplėsti kultūrinį akiratį, perimti anksčiau gyvavusių kultūrų elementus ir pažinti būdingus gimtajai kultūrai.
Padėti suvokti savo emocinį pasaulį, rasti spalvų, raštų ir kūrybiškumo ryšį. Piešimo ant vandens edukacijos uždaviniai, atskleisti naujas vertybes, meno žinias, kultūrines tradicijas, atnaujinti kultūros vertybes ir simbolius, bei ugdyti pilietiškumą, toleranciją kitoms tautoms, sužadinti smalsumą, vaizduotę ir domėjimąsi pasauliu.
Skatinti mokymosi motyvaciją, didinti pasitikėjimą savimi. Padėti lavinti kultūrinius ir socialinius įgūdžius, išlaisvinti jausmus ir suteikti galimybę mokytis dailės dalykų patrauklia, modernia forma.

Ebru edukaciją sudaro dvi dalys:
Pirmoji teorinė – kurios metu dalyviai supažindinami su šios technikos ištakomis – Ebru meno kilme ir istorija. Ši dažų liejimo ant vandens paviršiaus meno technika yra įtraukta į UNESCO paveldo sąrašą. Per projektorių rodomos skaidrės ir edukatorės pasakojimas, supažindina su rytų šalių persiška, japoniška kaligrafija - meno kūriniais tapusiais raštais.

Antroje, praktinėje dalyje, skambant relaksacinei muzikai, bus išbandomos pagrindinės tapybos ant vandens technikos bei elementai. Edukacijoje naudojami Ebru dažai išgaunami iš gamtos, jiems intensyvumo suteikiama įlašinant dažniausiai jaučio tulžies. Šie dažai padengia Ebru indą, kuris pripildomas vandens sumaišyto su jūros dumbliais. Toliau, lazdelių pagalba formuojami raštai. Tad belieka tik ant vandens paviršiaus ištiesti popieriaus lapą ir ant jo persikelia unikalus savomis rankomis, per labai trumpą laiką sukurtas paveikslas.

Edukacijos metu bus nupiešti keturi A6 formato darbai (turkiškais, japoniškais, lietuviškais ir savo sukurtais raštais, ornamentais, gamtos motyvais), atitenkantys mokiniams, kuriuos bus galima panaudoti kituose kūrybiniuose sumanymuose arba šie darbai gali būti įrėminti, kaip užbaigtas dailės paveikslas.
_____________________________________________________

Registracija:

Edukacija vykdoma pas paslaugos teikėją:
https://www.kulturospasas.lt/kulturines-edukacijos/3144

Išvažiuojamoji:
https://www.kulturospasas.lt/kulturines-edukacijos/4221

Jei nerandate sau tinkamo užsiėmimo laiko, skambinkite arba rašykite:

Tel.: 8 612 37264
info@spalvujuokas.lt

Kontaktai


+37061237264
Mobilus telefonas
info@spalvujuokas.lt
Elektroninis paštas
Antakalnio g. 31, Vilnius
Kęstučio g. 1, Lentvaris
Filialų adresai
Kontaktų forma

Jūsų kontaktai (el. paštas / tel. nr)

Žinutė

Apsauga: koks miestas yra Lietuvos sostinė?