LT
RU

Edukacija EBRU „Metų laikai"

Edukacija EBRU „Metų laikai" Skirta klasėms: 1-4

Edukacija vykdoma pas paslaugos užsakovą:

Kaina lydintiems asmenims: nemokamai
Renginio trukmė: 45 min.
Galimas mokinių skaičius: 10 - 30
Kaina mokiniui: 6 €

_________________________________________________

Ebru „Metų laikai“ edukaciją sudaro dvi dalys: pirmoji teorinė, kurios metu rodomas filmukas ir edukatorės pasakojimas supažindina su šios technikos atsiradimo istorija, jos atsiradimo Europoje keliu, pritaikomumu ir žinoma su Ebru technikos elementais. Ši dažų liejimo ant vandens paviršiaus meno technika yra įtraukta į UNESCO paveldo sąrašą.

Praktinio užsiėmimo metu kiekvienas dalyvis turės po indelį su jūros dumbliais paruoštu vandeniu. Liedami spalvas, formuodami su tam skirtais pagaliukais ir šukomis, ant vandens nupieš originalius, nepakartojamus keturis A6 formato paveiksliukus – metų laikų spalviškumu, skirtingais ornamentais, raštais. Piešinius nuo vandens perkels ant popieriaus lapų, kuriuos galės panaudoti kituose kūrybiniuose sumanymuose (kuriant koliažus, atvirukus ar įrėminant, kaip užbaigtą paveikslą). Edukacinės programos pabaigoje vyks sukurtų darbų aptarimas, perteiktų gamtos motyvų, sezonų spalviškumo studijavimas, emocijų suvokimas.

Piešimo ant vandens edukacija „Metų laikai“ skatina mokymosi motyvaciją, didina pasitikėjimą savimi, supažindina su Rytų tautų kultūra, žadina vaizduotę ir jausmus, padeda pažinti mūsų gamtą, pamatyti jos grožį ir suteikia galimybę mokytis įvairių dalykų patrauklia forma.
_____________________________________________________

Registracija:

Išvažiuojamoji:
https://www.kulturospasas.lt/kulturines-edukacijos/4221

Jei nerandate sau tinkamo užsiėmimo laiko, skambinkite arba rašykite:

Tel.: 8 612 37264
info@spalvujuokas.lt

Kontaktai


+37061237264
Mobilus telefonas
info@spalvujuokas.lt
Elektroninis paštas
Antakalnio g. 31, Vilnius
Kęstučio g. 1, Lentvaris
Filialų adresai
Kontaktų forma

Jūsų kontaktai (el. paštas / tel. nr)

Žinutė

Apsauga: kiek bus 21 padalinus iš 7?