LT
RU

Draugystės apyrankių pynimas

Draugystės apyrankių pynimas Draugystės apyrankė – tai rankų darbo apyrankė, skirta ypatingam žmogui. Žmonės, dovanodami aplinkiniams tokias detales, turi vieną pagrindinę idėją – parodyti, kad jų ryšys ilgaamžis ir ypatingas.

Pirmosios draugystės apyrankės buvo pintos Kinijoje maždaug 300–400 m. pr. m. e. Vėliau jos tapo populiarios Centrinėje Amerikoje, indėnų aprangoje. Iš ten 7-ajame dešimtmetyje apyrankės atkeliavo į JAV. Jas pamėgo hipiai. Šiandien yra mėgstamos jau visame pasaulyje.


„Draugystės apyrankė – Kumihimo technika“

Vienas iš apyrankių gamybos būdų, tai - Kumihimo technika. Kumihimo - japonų pynimo menas, kuris atsirado VI amžiuje, tarp samurajų. Kumihimo virveles, kovotojai naudojo įvairiems tikslams: nuo kimono juostos iki sudėtingų ir patvarių juostų, skirtų prisirišti ginklą. Tik laikui bėgant Kumihimo audimas išsiplėtė už karinės stovyklos ribų. Kilmingos ponios puošdavo savo kimono elegantiškomis įvairiaspalvėmis virvelėmis, pradėjo austi ir apyrankes.

„Draugystės apyrankė – Makrame technika“

Makrame - mazgų rišimo menas, susiformavo XIII a. Arabijoje. Manoma, kad arabų audėjos pradėjo kurti mazginius raštus su kutais, kurie buvo skirti papuošti staklėmis išaustus dirbinius. Vėlesniais šimtmečiais ši praktika išplito į Italiją ir Prancūziją. Jūreiviai taip pat pradėjo naudoti šią techniką, kaip laisvalaikio praleidimo būdą. Įdomu tai, kad Makrame mazgai yra tokie patys, kaip jūreivių naudojami mazgai.

_________________________________________________

Kūrybinių meno dirbtuvių kaina:

Dalyvaujant inuo 10 ki 30 žmonių / trukmė 1 val. / 5 € / vnt.
Dalyvaujant nuo 31 iki 50 žmonių / trukmė 1.30 val. / 200 €
Dalyvaujant nuo 51 iki 100 žmonių / trukmė 2 val. / 400 €
Dalyvaujant nuo 101 iki 200 žmonių / trukmė 2 val. / 700 €
Dalyvaujant nuo 201 žmonių, kaina derinama.

_____________________________________

Atvykimas: priskaičiuojama kuro kaina iš Vilniaus iki šventės vietos (100 km -20 €)


Kontaktai


+37061237264
Mobilus telefonas
info@spalvujuokas.lt
Elektroninis paštas
Antakalnio g. 31, Vilnius
Kęstučio g. 1, Lentvaris
Filialų adresai
Kontaktų forma

Jūsų kontaktai (el. paštas / tel. nr)

Žinutė

Apsauga: parašykite žodį „labas“ atvirkščiai