LT
RU

"METŲ LAIKAI"

"METŲ LAIKAI" Renginio informacija:

Skirta:
lopšeliams darželiams: 3-4 m. / 5-7 m.
moksleiviams: 1-4 kl. / 5-8 kl. / 9-12 kl.

Kaina dalyviui: 6 €
Kaina lydintiems asmenims: nemokamai
Renginio trukmė: 45 min.
Galimas mokinių skaičius: 10 - 30

Menų studijoje "Spalvų juokas"
Antakanio filialas: Antakalnio g. 31, Vilnius
Lentvario filialas: Kęstučio g. 1, Lentvaris, Trakų raj.

Išvažiuojamoji:
Atvykimas Vilniaus mieste: nemokamai
Į kitus LT miestus: 100 km / 20 €

Registracija:
Tel. 8 612 3726
info@spalvujuokas.lt
__________________________________________________________

Ebru – ne vien menas. Šis metodas tai – vanduo, spalvos ir judesys, kurie daro terapinį poveikį, panaikina vaiko, taip pat ir suaugusio žmogaus neigiamas emocijas, atpalaiduoja judesius, bei kelia geras emocijas. Čia visada rezultatas garantuotas. Šiai technikai nereikia net mokėti piešti, bus siekiama pažinti ir išreikšti save per spalvų liejimą. Tai puiki galimybė išbandyti naują techniką, kuri suteiks puikias emocijas.

Ebru „Metų laikai“ edukaciją sudaro dvi dalys: pirmoji teorinė – kurios metu rodomas filmukas ir edukatorės pasakojimas supažindina su šios technikos atsiradimo istorija, jos atsiradimo Europoje keliu, pritaikomumu ir žinoma su Ebru technikos elementais. Ši dažų liejimo ant vandens paviršiaus meno technika yra įtraukta į UNESCO paveldo sąrašą.

Praktinio užsiėmimo metu kiekvienas dalyvis turės po indelį su jūros dumbliais paruoštu vandeniu. Liedami spalvas, formuodami su tam skirtais pagaliukais ir šukomis, ant vandens nupieš originalius, nepakartojamus keturis A6 formato paveiksliukus – metų laikų spalviškumu, skirtingais ornamentais, raštais. Piešinius nuo vandens perkels ant popieriaus lapų, kuriuos galės panaudoti kituose kūrybiniuose sumanymuose (kuriant koliažus, atvirukus, maišelius ar įrėminant, kaip užbaigtą paveikslą). Edukacinės programos pabaigoje vyks sukurtų darbų aptarimas, perteiktų gamtos motyvų, sezonų spalviškumo studijavimas, emocijų suvokimas.

Piešimo ant vandens edukacija „Metų laikai“ skatina mokymosi motyvaciją, didina pasitikėjimą savimi, padeda lavinti tarpasmeninius ir socialinius santykius, supažindina su kitų tautų kultūra, žadina vaizduotę ir jausmus, padeda pažinti mūsų gamtą, pamatyti jos grožį ir suteikia galimybę mokytis įvairių dalykų patrauklia forma.
___________________________________________________________________

Kontaktai


+37061237264
Mobilus telefonas
info@spalvujuokas.lt
Elektroninis paštas
Antakalnio g. 31, Vilnius
Kęstučio g. 1, Lentvaris
Filialų adresai
Kontaktų forma

Jūsų kontaktai (el. paštas / tel. nr)

Žinutė

Apsauga: koks miestas yra Lietuvos sostinė?